Şehirlerarası Nakliyat
Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Her geçen gün globalleşen dünyamızda ve ülkemizde insanlar işleri ve bazı sebeplerinden dolayı bulundukları şehirlerden başka şehirlere taşınmak zorunda kalmaktadırlar. Bu nedenle şehirlerarası nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizde İstanbul’un Anadolu yakasında konumlanmış olan firmamız Üsküdar Nakliyat ile bizde gerek şehir içi nakliyat sektöründe gerekse şehirlerarası nakliyat sektöründe müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini üst seviyede tuttuğumuz taşımacılık alanında rakiplerimizi teker teker geçerek yarım asırdır en çok tercih edilen firma olmaktayız. Firmamızın evden eve nakliyat alanında birçok ünlü ve popüler isimle çalıştığı gerçeği de kalitemizi yansıtmaktadır. Müşterilerimiz için en güvenilir referans olan bu isimler sayesinde bizi gönül rahatlığıyla tercih etmeleri kolaylaşmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyatta Güvenilir Taşımacılık

Şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyata kıyasla daha zor ve daha dikkat edilmesi gerekilen bir sektördür. Çünkü kısa mesafeler yerine uzak mesafelere taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir. Firmamız bu nedenle Üsküdar Nakliyat’ın müşteri memnuniyeti ilkesi nedeniyle şehir içi nakliyattaki konforu, hızı ve kaliteyi şehirlerarası nakliyatta da müşterilerine sunmaya çalışmaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda şehirlerarası nakliyat için daha kaliteli ve daha uygun filolarını kullanmaktadır. Yola çıkan ekiplerinde şoförleri mesafeye göre daha tecrübeli ve bilgili şoförlerinden seçmektedir. Şehir içi nakliyatta görev yapan şoförü eğer yetersiz tecrübeye sahipse şehirlerarası nakliyatta görev almamaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat
Şehirlerarası Nakliyat

Mal ve Can Güvenliğinde Bir Numara

Üsküdar Nakliyat’ın şehirlerarası nakliyat işlerinde bir diğer önem verdiği nokta ise taşınan malın ve eşyayı taşıyan ekipteki ve araçtaki personelinin güvenliğidir. Özellikle çok uzak mesafelerde şoförlerinin sağlık ve araç kullanması için gereken enerjisinin kontrolünü daha dikkatli yapan firmamız gerek araç içindeki personelin gerekse dorsedeki malın veya eşyanın güvenini tehlikeye atmamak için bu koşullara çok dikkat etmektedir. Firmamızın işe başlamadan önce taşınmak için alınan malın tamamına sigorta yapması ve hepsinin bilgisini saklı tutmasının nedeni de bu yüzdendir. Çünkü müşteriye ait mal veya eşyalara bir zarar gelmesi durumunda müşteri mağduriyetini engellemek için gereken maddi zararı karşılamakla yükümlü olduğumuzu bilmekteyiz. Çoğu firmanın yanı sıra bu ilkelere dikkat ederek sıfır sorun ile şehirlerarası nakliyatta bir numara olmaktayız.

Çağrı Merkezi


444 9 852